28 marzec 2024

ŻYCZENIE - przepiękna historia już od 25 marca na DVD!

fot. nadesłane
Walt Disney Animation Studios zaprasza nas do świętowania swojego wyjątkowego jubileuszu. Wspaniała animacja, która powstała specjalnie by uczcić 100 lat tworzenia i przenoszenia na ekran marzeń, zabiera nas do wyjątkowej krainy, gdzie poznamy niezwykłą bohaterkę. Życzenie już od 25 marca na DVD.
REKLAMA


Najnowsza animacja Disneya zaprasza nas do magicznego królestwa Rosas, którego władca posiada moc spełniania życzeń. Asha, bystra idealistka zamieszkująca krainę, wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiedzieć na nie może jedynie kosmiczna siła – Gwiazdka o ogromnej mocy. Wkrótce Asha, jej wierny koziołek Valentino oraz Gwiazdka stawią czoła najgroźniejszemu wrogowi – władcy Rosas – aby ocalić społeczność i udowodnić, że kiedy odważny człowiek połączy siły z magią gwiazd, mogą wydarzyć się cudowne rzeczy.

Ta piękna opowieść została stworzone specjalnie, by uczcić wspaniałą historię studia Disney. Życzenie to także tytuł, który idealnie oddaje jej główne przesłanie, czyli magię Disneya, która oznacza nieograniczoną siłę marzeń, możliwość sięgnięcia gwiazd i moc płynącą z pielęgnowania dziecka w każdym z nas.

Podobnie jak Geppetto patrzył w gwiazdy marząc, aby jego drewniany Pinokio stał się prawdziwym chłopcem, Vaiana w gwiazdach wypatrywała siły i nadziei na uratowanie swojej wyspy, tak i Asha, spełnienie swoich marzeń odnajduje za sprawą Gwiazdki. Życzenie kontynuuje wspaniałą tradycję opowiadania o bohaterach niesionych potężnymi pragnieniami.

Sednem naszego filmu jest to, że: «Nie ma większej mocy we wszechświecie niż ktoś, kto ma w sercu prawdziwe marzenie» - tłumaczy scenarzystka, producentka wykonawcza filmu Jennifer Lee (Kraina lodu, Kraina lodu 2), która pełni także funkcję dyrektora kreatywnego studia.
To tak naprawdę film o tym, że wielkim życzeniom często towarzyszą jeszcze większe zmagania.


Życzenie to także animacja, w której nie brakuje nawiązań do historii studia również na poziomie estetycznym. Łącząc ze sobą technikę klasycznej, ręcznie malowanej animacji, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań CGI, film składa hołd historii, jednocześnie nie tracąc kontaktu ze współczesnością. Niesieni potężnym marzeniem bohaterowie i przepiękna muzyka, składają się na wszystko to, co stanowi serce każdej z niezapomnianych animacji Disneya, a ponadczasowe piosenki zostają z nami na długo po zakończeniu seansu. W końcu razem z Ashą możemy naprawdę uwierzyć w moc marzeń i wspólnie wyśpiewać: ”życzę sobie, by lepszy był ten świat, a z nim i my”.

Nowość DVD – film Życzenie zadebiutował w polskich kinach 22 listopada, zobaczyło go ponad 500 tysięcy widzów. Już 25 marca ukaże się na płytach DVD.

Film w wersji DVD jest dostępny w sklepach sieci Empik, sklepach internetowych oraz w sklepie internetowym dystrybutora oferującym filmy DVD i filmy Blu-ray™:
(Allegro: bit.ly/zyczenie_allegro StarStore: bit.ly/zyczenie_starstore)


Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray™ na profilu:
facebook.com/MojeFilmyDVDGalapagos Sp. z o.o. niezależna spółka dystrybucyjna działająca na polskim rynku od 2007 roku, wyłączny dystrybutor filmów DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D oraz 4K UHD Blu-ray Warner Bros. oraz studiów Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm, 20th Century Studios, Paramount Pictures i wielokrotnie nagradzanych filmów niezależnych polskich producentów m.in. Wołyń, Cicha Noc, Najlepszy, Powidoki, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Wkręceni, Córka Trenera, Proceder, Dolina Bogów, Mistrz, Chrzciny oraz kontentu dla platform VOD.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Iłża
6.2°C
wschód słońca: 05:20
zachód słońca: 19:46
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Iłży